De afgelopen jaren is het stropen van bedreigde diersoorten zoals olifanten, neushoorns en tijgers enorm toegenomen. De illegale handel in de producten van deze diersoorten is big business en krijgt steeds vaker de vorm van keiharde en georganiseerde misdaad.

Wat is er aan de hand en, belangrijker, hoe voorkomen we dat deze bedreigde dieren uitsterven? En welke rol speelt ons eigen land eigenlijk in de internationale wildlife handel?

Op zoek naar antwoorden duiken Harm Edens en Jetske van den Elsen in de wereld van wildlife crime.

Kijk ook naar de TV-serie Dossier: Wildlife Crime

Vanaf maandag 5 tot en met donderdag 8 november, elke avond op Nederland 2 van 19:55 tot 20:20 uur.

Bron: WNF

 
Nieuwsflits
‘Sjoerdje’ mag na alle ontberingen naar koeienrusthuis

Koe die vorige week in Friesland door het ijs zakte is gered van slacht. De koe die vorige week in Tzum (Friesland) op de vlucht voor haar slager door het ijs zakte, gaat naar Koeienrusthuis de Leemweg. Een groep dierenbeschermers heeft geld bijeen gebracht om de koe te adopteren.

Lees meer...
Twitter
Zoeken